Jedinečná reštaurácia

Thumbnailsky2

Vodka bar s nezabudnuteľnou vyhliadkou na Bratislavu

Výťah z Lemontree vyvezie hostí do Sky Baru. Dom stojí na Hviezdoslavovom námestí v centre Starého Mesta. Pred očami máte obe dominanty Bratislavy, hrad a Katedrálu svätého Martina, pod vašimi nohami pulzuje celé korzo.

Snmka obrazovky 2015 06 01 o9.44.48 3

Šéfkuchár a jeho tím - Martin Novák

 

Patrí k šéfkuchárom mladšej generácie. Skúsenosti zbieral v Red monkey group (Paparazzi, Ufo), v El Gaucho, potom ako šéfkuchár v Medusa group a naposledy pracoval v Moods ako executive chef. V máji 2015 sa stal našim šéfkuchárom a náš tím pod jeho vedením pre vás denne pripravuje delikatesy inšpirované regiónmi Stredomoria a špeciality thajskej kuchyne od originálnych thajských polievok, typické thajské rezance s našimi vlastnými omáčkami až po jedlá s karí.

...hra s chuťami, tak aby ich spojenie vytvorilo harmóniu, ma robí šťastným a vy teraz to šťastie môžete ochutnať

Barthumbnail

Sky Bar

Bar okrem výhľadu na celú Bratislavu ponúka 70 druhov exkluzívnych vodiek. Je zameraný práve na tento druh alkoholu. Vodky z Ruska, Poľska, Holandska, USA, Nemecka, vodka Ed Hardy, slovenská Double Cross, vodka so škorpiónom, Wokasaki, ktorá pochádza z Japonska a do ktorej sa mieša saké, vodky filtrované cez diamanty.

Ak by ste sa v ponuke trošku stratili, personál vám poradí. Pre ľudí, ktorí sa vo vodke nevyznajú, je pripravená ochutnávka. Hosť si môže objednať napríklad výber z určitých vodiek. Dostane 1,5 cl porcie piatich druhov, aby ich mohol porovnať a vybrať si, ktorá mu bude chutiť.

V Sky bare okrem vodiek vychutnáte aj široké portfólio kokteilov. Dva z nich Cosmopolitan a Gimlet si môžete aj sami pripraviť. Pri ich objednávke čašník prinesie hosťovi prázdny pohár a malý šejker, v ktorom sú všetky ingrediencie.

Restaurantthumbnail

Sky Restaurant

Priamo na streche jedného z bratislavských domov v Starom Meste je vám k dispozícii ľahká stredozemská kuchyňa. V letných mesiacoch môžete využiť otvorenú terasu a nasávať atmosféru mesta ležiaceho pod vami a pochutnávať si na prosciutte, souvlaki alebo carpacciu. To človeka prenesie pri troške fantázie naspäť do prímorskej atmosféry a vyženie z hlavy všetky nepríjemnosti. Skvelé jedlo si pýta skvelú bodku a tou sú jedinečné dezerty a skvelá káva.

Rezervácie cez internet                                            

Rezervovať stôl

Telefonicky na: 02 / 5441 1244